İnsan Kaynakları


Atak Tercüme hizmetleri olarak ekibimizin profesyonelliği için insan kaynaklarına özel önem vermekteyiz. Öncelikli prensibimiz olan müşteri memnuniyeti gereğince, iletişim ve yüksek motivasyon becerileri personel seçiminde dikkat ettiğimiz detaylardandır. İşe başlama öncesi ve devamında çalışanlarımıza kendilerini ve mesleklerini geliştirebilme adına çeşitli eğitimler vermekteyiz. Her biri alanında uzman çevirmenlerden oluşan bir kadroyla çalışmaktayız.

Hedefimiz
“İnsana yapılan yatırım en büyük yatırımdır” düsturuyla insan kaynaklarını etkin biçimde yönetmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Performans ve eğitimi ön planda tutarak etkin insan gücünü oluşturmak ve sektöründe emsal oluşturacak çalışmalara imza atmak.

Personel Yönetimi
Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için tüm personelimize işe alımın akabinde, iletişim ve motivasyon eğitimleri; müşteri memnuniyetine ve pozisyonlara yönelik teknik eğitimler vermekteyiz. Bünyemizde çalışan çevirmenlere CAT araçları gibi sektörel yazılımların yanı sıra uluslar arası çeviri standartlarına yönelik eğitimler vererek çeviri hizmetinin kalitesini artırmayı amaçlamaktayız.
 

  atak tercüme insan kaynakları
  atak tercüme insan kaynakları
Başvurularınız titizlikle değerlendirilip olumlu ya da olumsuz sonuçları tarafınıza iletilecektir.